top of page

اسپانسر چیزکست شوید

 پادکست یک رسانه‌ی مستقل صوتی با قابلیت شنیده شدن در هر زمان و هر مکان است. به علت وجود رابطه‌ی ارگانیک بین پادکستر و شنونده، پادکست یک بستر مناسب برای تبلیغات شماست. مزایایی مثل گستره‌ی وسیع، نامحدود بودن عمر اپیزودها، مخاطبین عموما تحصیل‌کرده و فضای صمیمی از دیگر مزایای تبلیغات در پادکست است. 

پادکست فارسی چیزکست با بیش از سی  هزار شنونده‌ی فعال برای هر اپیزود بطور منظم هر سه هفته یک‌بار منتشر می‌شود.  چیزی که بیشتر از تعداد شنوندگان درباره‌ی چیزکست قابل اشاره می‌باشد کیفیت مخاطبین و وفاداری بالای شنوندگان است. اعتباری که ما از سال ۱۳۹۹ با کیفیت بالای محتوا و احترام به مخاطبین به دست آورده‌ایم. در نتیجه‌ی این اعتبار و صمیمیت، محصول شما با کیفیت بالایی به مشتری بالقوه معرفی شده و مخاطب هدف با علاقه‌ به تیزر شما گوش خواهد داد و احتمالا چرخی در وبسایت شما نیز خواهد زد.

طبعا به دلیل اینکه اعتماد مخاطبین بزرگترین دارایی ماست سرویس شما قبل از معرفی در پادکست باید توسط تیم ما بررسی و تایید شود.

اگر مایل به همکاری با پادکست چیزکست در مقام اسپانسر هستید لطفا یک ایمیل به chizcast@outlook.com بفرستید و کسب کار خود را معرفی کنید. بعد از بررسی اولیه در اسرع وقت با شما تماس می‌گیریم.

حمایت مالی از چیزکست

شنیدن چیزکست از زمان شروع فعالیتش رایگان بوده و تا ابد هم رایگان خواهد بود. شما که شنونده‌ی چیزکست هستید بدون پرداخت یک ریال می‌توانید تمام اپیزودهای چیزکست را گوش کنید. اما تولید چیزکست برای ما هزینه‌ی قابل توجهی به همراه دارد. از جمله هزینه‌ی تجهیزات، هزینه‌ی ضبط، میزبان (سالیانه ۱۰۸ دلار)، هزینه‌ی تهیه‌ي منابع و غیره. ما هیچ توقعی از شما برای حمایت نداریم و حمایت از چیزکست کاملا اختیاریست ولی اگر تصمیم بگیرید از ما حمایت مالی کنید خستگی حداقل ۵۰ ساعت کار روی اپیزود را از تن تیم ما به در ‌می‌کنید.

این حمایت‌ها در درجه‌ی اول صرف هزینه‌های تولید و انتشار پادکست شده و بعد از آن هم صرف بالا بردن کیفیت پادکست خواهد شد. اگر هم چیزی ماند می‌شود انگیزه و امید و انرژی برای ادامه‌ی کار.

1587906338193.png

با کلیک روی لوگوی حامی باش می‌توانید از طریق سایت حامی باش از ما حمایت مالی کنید

bottom of page